Firmalt saab tellida digitaalseid pildifaile fotode väljatrükkimiseks. Pildile klikkides avaneb see Nagi portaalis kuni 1100 pikseli pikkuseks. Ilma foto autori abita saab sealt tellida postkaardi suuruseid paberfotosid. Suuremaid pilte saab tellida minu kaudu. Digifailide pikema külje mõõdud on üle 3400px ja maht kuni 10Mb. Üks pildifail maksab 4-7 €, millest saab mitmemeetriseid pilte printida. Autoriõiguse ostu korral on hind kokkuleppeline. Firma konto 4278601439507  Eesti Krediidipank. Piltide tellimiseks vali välja piltide link ja saada e-kirjaga alekskaasik@gmail.com  Nagi portaalist võib tellida teisigi fotosid, mille autoriks Aleksander Kaasik. Guugeldades, leiab mitmetest portaalidest akaasiku kunstilisi fotosid. Pildilingi edastamisel, saab esitada tellimuse.Mõningaid portaalide linke, kust  pilte otsida, leiab ka antud kodulehe kontaktide veerust.

Kui foto autoriõigus pole ostetud, saadame faili trükifirmale ja tellija saab sealt valmistrükitud pildi.Suurte piltide printimise hind on orienteeruvalt 100 eurot m2.

Kõrgekvaliteedilise fototrüki ja koju kätte toimetamisega on Maksifoto. Kuid suuri fotosid prindivad edukalt ka Digifoto, MR Stuudio, Fotoluks, Minu print

Mis on kunstiline foto mõtestub kodulehelt

http://akaasik.onepagefree.com/

SÄRAVAID SÜGISVÄRVE LEIAB SEINALE PANEKUKS

http://virtuaalnefoto.blogspot.com/2011/10/fotokunst-sugisvarvides.html

E-raamatupoes

ajaloolis-poliitiline reisikiri 

VABADUSE MÕTTEIS ENDISEL NÕUKOGUDEMAAL

kus  155 Ukraina ja Valgevene olustikupilti; hind 3,75 eurot